Komentowana treść: Nowy program w PPA
[#1] Re: Nowy program w PPA
Ten programik to kolejny dowod na to, ze nowy system sie sprawdzil. Jesli jeszcze dolaczy AOS4 to dopiero rusza programisci :) Wrescie dazymy do normalnoôci. Wierze,ze wieksze pakiety programowe dolacza do programow na Amigi/Pegasosy PPC bedzie dobrze.
[#2] Re: Nowy program w PPA
Program do kopiowania ikonek jest wyznacznikiem sukcesu systemu operacyjnego? ;)
[#3] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #2






eee na pewno nie, ale juz pokazalo sie kilka duzych programow/gier pod MorphOSa i niedlugo na AOS4....wiec jest szansa na nastepne...

[#4] Re: Nowy program w PPA
w os 3,9 jest to juz dodane, drag & drop wystarczy
[#5] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #4

W Magellanie bylo wczesniej i co z tego.... Ambient jeszcze tego nie ma, wiec powstal program wspomagajacy... Dodatkowo - nie jestem pewien, ale obsluguje on chyba rowniez ikony 32 bitowe...
[#6] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #5


Obslugue. Glownie po to powstal :) Te stare na tez potrafi, ale jakos z Glow ma klopoty. Zrobilem wszystko funkcjami z icon.library, wiec nie wiem czy do konca moja wina.
[#7] Re: Nowy program w PPA
A ja tam się cieszę , zę coś takiego wyszło czekam więc na następne produkcje McBarlo.

[#8] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #7


Pytanie w sprawie technicznej - czemu przy niektorych osobach jest wyswietlane ich IP?
[#9] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #8


Stworzyłem prostą funkcję, która działa tak, że jeśli ktoś nie poda swojego adresu e-mail to wyświetla się jego IP. Oczywiście IP i tak widzę tak czy siak jako admin a email można wpisać dowolny, ale funkcja ta będzie później wykorzystana i wyświetlana przy tych osobach, które nie są zarejestrowane. Zrobiłem logowanie dla całego serwisu w oparciu o logowaniu z forum, mam w planach dodanie kilku nowych opcji do profilu. Nie wiem jeszcze czy wprowadzę obowiązek rejestracji, ale jakoś tę kwestię musimy w przyszłości rozwiązać bo coraz więcej jest komentarzy wysyłanych przez przypadkowych bądź i nie ludzi, którzy piszą coś całkowicie bez sensu w treści komentarza (na przykład kilka losowych emotikonek, jakieś niezwiązane z niczym wulgaryzmy bądź nic). Zwykle są to osoby, które o nieznanych wymyślanych nickach.
[#10] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #9



Weź pod uwagę że takie komentarze mogą ci powiedzieć najwięcej, nawet jak je szybko usuniesz. Rozmowy klakierów są rozmowami bez wartości.

[#11] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #10


Jaką wartość przedstawiają komentarze, w których ktoś kto nawet nie potrafi się przedstawić walnie tylko kilkanaście emotikonek pod rząd lub nie wpisze nic lub jedno wulgarne słowo nieodnoszące się do niczego? Bo takie komentarze właśnie usuwam a czasami się takie pojawiają.
[#12] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #11



Dokładnie takie komentarze nie oznaczają nic. Ale mogą być inne komentarze, których warto posłuchać. Warto posłuchać ewentualnej krytyki, zastanowić się czy jest słuszna i czy można coś zrobić. Gdyby postępowano tak na acp, obecna sytuacja wyglądałaby na pewno inaczej.

[#13] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #12


OK, zostawimy możliwośc dodawania komentarzy przez przypadkowych odwiedzających, jednak każdy będzie miał możliwość rejestracji/logowania więc nie widzę problemu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem